Daha fazla bilgi için
0553 511 28 14

Menu

Kurumsal

     Osmaniye’nin tanınan işadamlarından, Ticaret Borsası eski başkanlarından İmam Hüseyin Çelik, yeni hizmete açtığı “İmam Yerfıstığı” adlı işletmesinin tanıtımını yaptı.Çelik, Ottoman Resteurantta düzenlediği basın toplantısında, yerfıstığının kentin önemli ürünlerinden birisi olduğunu belirtti.İstiklal Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Çalık Süleyman Caddesinde hizmet veren işletmede yerfıstığı ürünlerinin yanı sıra kuruyemiş, kurukahve ve şekerleme çeşitlerinin de satışının yapıldığını kaydeden Çelik, kaliteli yerfıstığı ve paketlemede iddialı olduklarını söyledi.


      Yerfıstığı pazarlamada ve satışında halka sunumunun önemli olduğuna dikkat çeken Çelik, işletme olarak paketlemede kullanacakları yöntem hakkında bilgi verdi. Kaliteli hizmet için çalışacağını ifade eden Çelik, “İşyerimize bütün halkımızı davet ediyoruz. Kentimizin önemli ekonomik gelirlerinden olan yerfıstığının ve çeşitli ürünlerin satışını yaptığımız işyerimizde halkımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız.” Çelik, işletmenin hayırlı olması temennisinde bulunarak, basın mensuplarına üzerinde yerfıstığı ve kentin tanıtımının yapıldığı paketler içerisinde yerfıstığı hediye etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İmam Hüseyin ÇELİK - Osmaniye Eski Ticaret Borsası Bşk.

      

 

 İmam Hüseyin ÇELİK Kimdir ?

1964 yılında Osmaniye merkezde doğdu.7/Ocak ilkokulu ve Osmaniye İHL den sonra Osmaniye Atatürk lisesinden mezun oldu.Vatani görevini Ankara Etimesgut ve Şanlıurfa da yerine getirdi.Terhisten sonra Baba mesleği toprak Mahsulleri ticareti ile meşgul olurken BELLONA VE İHLAS MOBİLYA Bayiliği ile iş kolu değiştirdi.Bir süre bu işiyle meşgul oldu.1994 yılından 1999 yılına kadat Ticaret Borsası meclis üyesi ,2005 yılından itibaren de Ticaret ve sanayi odası meclis üyeliğinde bulundu.2007-2009 yılları arasında Osmaniye Organize sanayi  yönetim kurulu başkanvekilliği yaptı.

 

Osmaniye Eski Ticaret Borsası Başkanı İmam Hüseyin ÇELİK

"Nefsim için değil,neslim için yaşarım."

 

Osmaniye'nin en medyatik isimlerinden,ulusal kanallarda en çok proğrama katılan oda başkanı sıfatına sahip Ticaret Borsa Başkanı İmam Hüseyin ÇELİK ile Borsa Başkanlık makamında konuştuk.Hayatı,kişisel özellikleri ve de Hiperaktifliğini sorduk ona...

 

TÜRKMEN -Sizin için yaygın nitelemelrden biriyle başlayalım söze isterseniz. Şeyh EDEBALİ'nin Osman Gazi'ye nasihatinde söylediği ""Atın yağızına doru,Adamın Yiğidine Deli derler ey oğul"nitelemesi ile..ÇELİK Bana ,ailemin bireylerine hiçkimse hırsız,arsız,yolsuz diyemez,demez.Çünkü insanlığın ve toplumun genel geçer kuralları karşısında yüzümüzü eğdirecek bir davranışım olmaz.Varsın Deli desinler. Şeyh EDEBALİNİN bu nitelemesine uyduğumun dillendirilmesinden gocunmam.

TÜRKMEN-Kişisel özelliklerinizi biraz açsak.Mesela siz hep hareketlisiniz.Gözünü budaktan,sözünü dudaktan esirgemeyen bir  görünüm veriyorsunuz.

ÇELİK-Hiperaktiflik,benim için en uygun sıfatlardan biri bu.Okul dönemimde majörlük te dahil okulun bütün faaliyetlerinde yer aldım.Bana neci değilim,benim için görev derim.Gördüğüm kötülüğü iyiliğe çevirmek için çalışırım.Ülkem ve Milletim ,çin sağduyunun emrinde olurum.Nefsim için değil,neslim için yaşamayı ilke edinmiş biriyim.

TÜRKMEN-Sizin Hatipliğiniz var,mikrofon ve kürsü hakimiyetiniz iyi.

ÇELİK-İnsanların yararına olduğuna inandığım konularda çıkar hiç çekinmez konuşurum.Ancak aynı zamanda iyi bir dinleyiciyim.Dinlerim,gözlemlerim,analiz eder ondan sonra  da doğru bildiklerimi söylerim.

TÜRKMEN-Medyatiksiniz.Yerel Medyadaolduğu kadar hata daha fazlasıyla Ulusal kanal proramlarına çıkıyor  ve  Osmaniye'yi anlatıyorsunuz.

ÇELİK-Osmaniye'ye hizmet olacağına inandığım her ortama girer,her platformda görüşümü anlatırım.Osmaniye'ye vefa borcumu  ödemeye çalışıyrum.Bu doğrultuda siyasi olarak ta artık görev üstlenmem gerektiği kararımla eş,dost ve çevremle istişareler ediyorum.

 

İmam Hüseyin ÇELİK'in Başkan olduktan sonra katıldığı Ulusal TV kanal listesi

YIL

TV İSMİ

PROGRAM İSMİ

2009

Flaş TV

Haber Programı

2009

Kanal 7 TV

Haber Programı

2010

TRT Belgesel Kanalı

 

 

TRT Belgesel Kanalında 31 Mart 2010 Çarşamba günü  saat 10,30 ile 11.00 arasında Canlı Yayında Osmaniye İlinin tanıtımı.

2010

SKY Türk TV Kanalı

Çağatay Yolda Programı Osmaniye İlinin Tanıtımı.

2010

TRT 1 TV Kanalı

Sabah Aktüel Haber Programı Yerfıstığı tarlasından  Canlı Yayın

2010

TRT 1 TV Kanalı

Sabiha AKDEMİR Gün ve Gün Programı Yerfıstığı ve Osmaniye İli Tanıtımı.

2010

TRT 1 TV Kanalı

TRT 1  TV Metin ŞENTÜRK  programına canlı yayına onur konuğu olarak Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ÇELİK katılmıştır.

2010

Kanal 7 Haber Kanalı

08.03.2010 tarihinde Kanal 7 Haber kanalı programına, canlı olarak Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ÇELİK katılmıştır.

2010

Samanyolu TV Kanalı

Samanyolu TV Yeşil Elma Programı

2010

Bugün TV Kanalı

Bugün TV Kanalı Ekonomi Programı Osmaniye İli ve Ürünlerinin Tanıtımı.

2011

TRT1 TV Kanalı

09.01.2011 TRT1 TV kanalı Eğlence Pazarı Programı Osmaniye ili ve ürünlerinin tanıtımı.

2011

TRT Belgesel TV Kanalı

Canlı Yayınlar Odası Programı Osmaniye İli ve Ürünleri tanıtımı.

2011

Ülke TV Kanalı

Ülke TV Ekonomi Haber Programı

2011

Kanalı 7 TV Kanalı

Ezgi İle Şifalı Yemekler programında canlı olarak Osmaniye İli ve Ürünlerinin tanıtımı yapılacaktır.

2011

CNN Türk TV Kanalı

09.02.2011 CNN TÜRK TV Saba TÜMER Bu Gece Programında  Osmaniye İli ve Ürünlerinin tanıtımı.

2011

TV 8  TV Kanalı

23 Şubat 2011 Ankara TV 8 Erkan TAN Başkent Gündemi

2011

TRT 1 TV Kanalı

24 Şubat 2011 İstanbul TRT1 Gülben ERGEN sunduğu Copyright © 2015

Merkez :

İstiklal Mah. 5031 Sk. 15/B OSMANİYE

Tel: 0553 511 28 14

Şube-1 :

İstiklal Mah. Çalık Süleyman Cad. 29/2 OSMANİYE

Tel: 0553 511 28 15

Şube-2 :

Atatürk Cad. No: 187 OSMANİYE

Tel: 0553 511 28 16

Şube-3 :

Adnan Menderes Bulvarı No:84 OSMANİYE

Tel: 0553 511 28 17

 

E-Posta :

info@imamyerfistigi.com